Zahvala za sodelovanje ob 70-letnici OŠ Jela Janežiča

3. decembra smo s slavnostno prireditvijo praznovali 70. letnico šole. Specifika šole je, da ima štiri občine ustanoviteljice: Škofja Loka, Gorenja vas – Poljane, Železniki in Žiri. Zato smo se ob tej priložnosti odločili, da goste na prireditev povabimo skupaj. Učenci so z mentorji in obiskovalci ustvarili pozitivno energijo, ki je napolnila telovadnico. Pri nastopih so pokazali, kaj vse zmorejo in pri tem neizmerno uživali. Pot do telovadnice so osvetlile drobne lučke na zelenih smrekah, otroci na sceni so se držali za roke, veselili so se igre in plesa ter ponazarjali skupno delo in prijateljstvo. Fotografije so prikazale delovanje šole od samega začetka do sedanjosti in so še na ogled v preddverju telovadnice. Izdelki na bazarju so pokazali kreativnost in natančnost učencev. Izdelek učencev je v znak zahvale prejel gospod mag. Gregor Mohorčič, direktor direktorata za predšolsko vzgojo in osnovno šolstvo Ministrstva za šolstvo, znanost in šport, ki nas je vse zbrane nagovoril. Prav tako so nas nagovorili in prejeli izdelek učencev župani občin ustanoviteljic: mag. Miha Ješe, Milan Čadež, mag. Anton Luznar in mag. Janez Žakelj. Pretekle delavke šole so v znak zahvale prejele umetelno oblikovane glinaste rožice. Pisana in sladka pogostitev nas je povezala ob prijetnem klepetu. Učenci in mentorica so šoli za rojstni dan spekli torto, s katero smo se vsi pogostili. Vsak obiskovalec pa je s svojo prisotnostjo prispeval košček k navdušujočemu vzdušju.

Veselje in zadovoljstvo družin učencev in obiskovalcev ter mnogo lepih želja, ki ste jih izrekli, nas bosta pri našem delu spremljala še naprej in upamo, da sta se vtisnila v spomin tudi Vam.

Še enkrat iskrena hvala, veseli smo, da ste si vzeli čas in bili to popoldne z nami!

Učenci in delavci šole

(Skupno 466 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost