Projekt POGUM

POGUM: PO-djetnost, Gradnik za-Upanja Mladih pomeni »Krepitev kompetence podjetnosti in spodbujanje prožnega prehajanja med izobraževanjem in okoljem v osnovnih šolah«.

OŠ Jela Janežiča se je leta 2017 vključila v projekt POGUM kot implementacijska šola. V projektu POGUM sodeluje 30 razvojnih šol in 90 implementacijskih šol. S projektom želimo spodbujati kompetence podjetnosti in spodbujanje prožnega prehajanja med izobraževanjem in okoljem v osnovnih šolah. V šolskem letu 2018/19 bodo potekala izobraževanja šolskega projektnega tima. Dejavnosti z učenci bodo potekale v šolskem letu 2019/20.