Skoči na glavno vsebino
Ob DEDK – Dnevi evropske kulturne dediščine – ki je letos posvečeno temi voda so naši učenci 6. razredov preživeli ustvarjalni dan skupaj z učenci 5. b razreda sosednje šole OŠ Ivana Groharja.
Tudi tako muhasto septembrsko vreme, kot ga imamo letos, nam je bilo naklonjeno do te mere, da smo delavnice lahko izpeljali na skupnem igrišču ter uspeli izdelane mlinčke in plovila spustiti v naravo.

Vodilo pri našem skupnem dnevu je bilo spoznavanje in druženje ob osvajanju znanja o pomenu vode za življenje človeka. Brez sodelovanja in skupnega ustvarjanja ne bi mogla nastati tako inovativna plovila, ki so vsa narejena iz materialov, ki so jih učenci pridno nabirali v naravi in prinesli v šolo.
Zahvaljujemo se tudi učiteljicam sosednje šole Ireni, Heleni in Katarini, da so pripravile tako pester in zanimiv program.
(Skupno 684 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost