Skoči na glavno vsebino

V četrtek, 15. 06 2017, so nas obiskali učenci 5. a in b razreda OŠ Železniki in njihovi razredničarki, gospa Danica Mohorič in gospa Marija Gaser. Še posebej sta jih bila vesela naša dva učenca 5. razreda, saj so ju obiskali bivši sošolci in prijatelji. Zelo lepo sta jim razkazala šolo in s pomočjo ravnateljice razložila, kako pri nas poteka pouk in ostale dejavnosti. Glavni del obiska pa je potekal v šolskem atriju, kjer je učence na obisku skozi različne učilnice v naravi vodila učiteljica Urša Brenkuš. Učenci so okrasili lončke in vanje posadili semena sončnic, poskušali so se prebiti skozi pajkovo mrežo, s tipanjem in okušanjem so prepoznavali različno hrano in okuse, preizkusili so se v orientaciji, za konec pa so se posladkali s sladico “črv na kompostu”. Tako naši učenci kot učenci obiskovalci so zelo lepo sodelovali v vseh dejavnostih, pokazali so veliko zanimanja in motivacije. Vzdušje je bilo zares prijetno in predvsem prijateljsko. Zahvaljujemo se za obisk razredničarkama in OŠ Železniki. Tudi v prihodnje si želimo takšnih obiskov, saj tudi na ta način krepimo in ohranjamo vezi med našimi učenci in socialno mrežo, ki so jo v času šolanja pred vpisom k nam, spletli v svojem domačem kraju.

(Skupno 704 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost