Skoči na glavno vsebino

V četrtkovo jutro smo se zbudili polni pričakovanj. V bazenu smo se lotili lovljenja Soške postrvi, morskih konjičkov in delfinov. Če ne verjamete, da obstaja – videl jo je Jan 🙂 🙂 in si zato prislužil ogromno čokolado. Preizkusili smo se v plezanju po umetni steni in krepili mišice na velikih in malih oprimkih.

Popoldan je minil v znamenju plavalnega preizkusa in vodnih norčij. »Džabuzi je zakon!«, pravi Bojan 🙂 :). Za nas zopet ni bilo nobenega počitka – nadaljevali smo z ogledom Eko brunarice in se poučili o obnovljivih virih energije. Izdelali smo vrečke presenečenja, premikali robote na sončne celice, ter se preizkusili v gibalno – spretnostni igri. Dan pa še zdaleč ni bil končan 🙂 Po večerji smo imeli družabni večer s predstavitvijo skupin in seveda PLES!!! KAKO SMO UŽIVALI!!! VSI, OD PRVEGA DO ZADNJEGA!!!!  Nas že kaj težko čakate?

(Skupno 160 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost