Skoči na glavno vsebino

V četrtek, 16.6.2016, smo vsi učenci naše šole imeli zaključno ekskurzijo. Letos smo obiskali tretje največje mesto v Sloveniji. Mesto vsi še danes poznamo po Celjskih grofih. Pred ogledom njihovega gradu smo obiskali edini otroški muzej v Sloveniji. Med ogledom Hermanovega brloga smo videli veliko igrač, s katerimi so se igrali naši starši. Prijazne hostese so nam pokazale tudi nekaj naravnih pojavov in predstavile našo vlogo pri varovanju okolja. Povedale so nam, da je lisjak Herman zelo rad v naravi in jo moramo ohraniti tudi zanj. Mi pa smo zanj v delavnicah naredili medvedke. Na gradu smo si predstavljali življenje med vitezi in kraljičnami. Iz stolpa pa se nam je razkril prekrasen pogled na Celje. Po odkritju Amerike so se nam napolnili še želodčki.

(Skupno 116 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost