Skoči na glavno vsebino

Regijsko tekmovanje v atletiki

Regijsko tekmovanje v atletiki se je odvijalo v Kranju, kjer so naši učenci nastopili zelo uspešno, saj so osvojili kar nekaj medalj in skupno tretje mesto. Najbolj uspešen je bil Matej, ki je osvojil 2 medalji, zlato na 300m in srebrno na 1000m, Jernej je bil 2. pri skoku v daljino, takoj za njim pa se je na 3. mesto uvrstil Klemen. Zelo dobro je tekmoval tudi Domen, ki pa je bil med mlajšimi tekmovalci in se mu ni uspelo uvrstiti na oder za zmagovalce, prispeval pa je pomembne točke za ekipno 3. mesto.

Državno tekmovanje v atletiki

Državno tekmovanje je bilo letos v Domžalah. Tako kot vsako leto je bila zelo huda konkurenca, naši učenci so se uvrščali nekje v zgornjo sredino nastopajočih. Najbolj uspešna je bila Nastja, ki se je uvrstila v finale teka na 60m in tam osvojila 5. mesto. Vsi ostali pa so se uvrščali okoli 10. mesta, 10. pa je bila tudi naša mešana štafeta na 4x100m. Smo pa spoznali veliko novih otrok iz cele Slovenije.

(Skupno 29 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost