Skoči na glavno vsebino

Šesto državno tekmovanje iz znanja računalništva za posebni program je bilo izvedeno 16. maja 2013. Organizatorici tekmovanja sta bili Osnovna šola Jela Janežiča in Zveza za tehnično kulturo Slovenije.

Tekmovanja se je udeležilo 26 tekmovalcev iz 16 različnih šol. V tekmovanju iz urejanja besedila v Wordu je tekmovalo 15 učencev, 11 tekmovalcev pa je sestavljalo sliko s pomočjo internetnega programa Jigzone.

Najboljši tekmovalci v urejanju besedila s programom Word so bili:Najbolji_Word

  • 1. Mateja Planinšek, OŠ Litija
  • 2. Elvir Babača, OŠ Jela Janežiča
  • 2. Gašper Ljubi, OŠ Dragotina Ketteja, Novo mesto

 

 

 

 

 

 

V sestavljanju sestavljanke pa so se najbolje izkazali:

  1. Luka Knavs, OŠ Jela Janežiča, Škofja LokaNajbolji_sestavljanka
  2. Andraž Ošlak, OŠ Pod goro, Slovenske Konjice
  3. Tina Zakšek, OŠ dr. Slavko Grum, Zagorje

 

 

 

 

 

 

 Ogledate si lahko še nekaj foto utrinkov.

 

(Skupno 333 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost