Osnovna šola Jela Janežiča razpisuje prosto delovno mesto: Računalnikar – organizator informacijskih dejavnosti

Zaposlitev bo sklenjena za nedoločen čas s krajšim delovnim časom v deležu 0,55 delovnega časa od 1.9.2015 dalje.

Zahtevana izobrazba: VII. STOPNJA USTREZNE SMERI, STROKOVNI IZPIT (UNIVERZITETNI DIPLOMIRANI INŽ. RAČUNALNIŠTVA), DEFEKTOLOŠKA DOKVALIFIKACIJA

Način prijave: KANDIDATI NAJ POŠLJEJO VLOGO Z DOKAZILI PO POŠTI do 25.07.2015.

Osnovna šola Jela Janežiča razpisuje prosto delovno mesto: Računovodja

Zaposlitev bo sklenjena za nedoločen čas s polnim delovnim časom od 1.9.2015 dalje.
Pogoj: VI. stopnja izobrazbe ustrezne (ekonomske) smeri

Rok za prijavo kandidatov: 8 DNI, do 25.07.2015

Poskusno delo: 3 MESECE

Zaposlitev bo sklenjena za določen čas s polovičnim delovnim časom od 1.9.2015 do 31.8.2016.

Poskusno delo: NE

Osnovna šola Jela Janežiča razpisuje prosto delovno mesto: Učitelj za dodatno strokovno pomoč, učitelj podaljšanega bivanja

Zaposlitev bo sklenjena za določen čas s polnim delovnim časom od 1.9.2015 do 31.8.2016.

Poskusno delo: NE

Osnovna šola Jela Janežiča razpisuje prosto delovno mesto: Učitelj  v posebnem programu vzgoje in izobraževanja, učitelj razrednega pouka nižjega izobrazbenega standarda, učitelj podaljšanega bivanja, učitelj za dodatno strokovno pomoč, mobilni učitelj za dodatno strokovno pomoč  (4 prosta delovna mesta)

Zaposlitev bo sklenjena za določen čas (nadomeščanje porodniške) od 1.9.2015 do vrnitve delavk s porodniške.

Poskusno delo: NE

Osnovna šola Jela Janežiča razpisuje prosto delovno mesto: Učitelj v posebnem programu vzgoje in izobraževanja, učitelj razrednega pouka nižjega izobrazbenega standarda, učitelj podaljšanega bivanja, učitelj za dodatno strokovno pomoč, mobilni učitelj za dodatno strokovno pomoč  (9 prostih delovnih mest)

Zaposlitev bo sklenjena za nedoločen čas s polnim elovnim časom od 1.9.2015 dalje.

Poskusno delo: NE

Osnovna šola Jela Janežiča razpisuje prosto delovno mesto: varuh negovalec (2  prosti delovni mesti)

Zaposlitev bo sklenjena za določen čas, krajši delovni čas v deležu 0,75 delovnega časa, od 01.09.2015 do 31.08.2016.

Pogoj: V. stopnja izobrazbe (zdravstveni tehnik, gimnazijski maturant, vzgojitelj predšolskih otrok)