Vabimo vas, da se nam v petek, 30. 11. 2012, ob 9.00  uri, pridružite na dnevu odprtih vrat OŠ Jela Janežiča v Škofji Loki.

Na dan odprtih vrat vabimo vse, ki vas zanima vzgoja in izobraževanje učencev s posebnimi potrebami v prilagojenem programu z nižjim izobrazbenim standardom in posebnem programu. Dan je lepa priložnost za spoznavanje dela in za izmenjavo izkušenj med različnimi profili strokovnjakov.

Potek obiska:

9:00 – 9.30         Prihod udeležencev in pozdrav ravnateljice. Predstavitev prilagojenega programa z nižjim izobrazbenim standardom in posebnega programa

9:30 – 11.00         Ogled šole, pouka v oddelkih in učnih gradiv, analiza

11:00 – 11:15        Odmor

11:00 – 12:30       Razlike med NIS in PP;poklicno usmerjanje; preusmerjanje otrok iz večinske OŠ in delo s starši; odprta vprašanja

Prosimo vas, da vabilo posredujete vašim zaposlenim (svetovalnim delavcem, učiteljem, vzgojiteljem in drugim).

Zaradi lažjega načrtovanja prosimo, da število prijavljenih in področje dela, ki ga prijavljeni opravljajo, javite na el. naslov: marjeta.smid@guest.arnes.si ali na telefonski številki 04 506 14 12 in 04 506 14 17. Prav tako bomo veseli vseh vaših dodatnih predlogov, vprašanj in mnenj.

Veselimo se vašega obiska.

Ravnateljica mag. Marjeta Šmid                                                           Skupina za pripravo dneva odprtih vrat