Zbudili smo se v lepo sončno jutro, ki pa so ga kmalu zamenjali oblaki. Po okusnem zajtrku smo odhiteli ven, se razgibali z vajami, šli na sprehod in se igrali. Pred kosilom smo iz blaga izdelali punčke. Gospa Olga nam je najprej povedala, da so se otroci s takšnimi punčkami igrali v preteklosti, nato je pokazala postopek izdelave in nam pri izdelavi naših punčk tudi prijazno pomagala. Kosilo nam je dalo novih moči, zato smo iz vrbe hitro spletli košarico, potem pa se kljub dežju tudi popoldan odpravili ven. Tomaž, en izmed članov družine, je pripravil konja in nas povabil na jahanje. Pred večerjo smo krave pospremili iz pašnika v hlev ter se preizkusili v molži. Po večerji nam je domači ansambel zaigral dve pesmi in nas pospremil v sanje. Preživeli smo še en lep dan šole v naravi.

Učenci in spremljevalke