OŠ Jela Janežiča je dobitnica bronastega priznanja za Najbolj športno šolo. V četrtek, 28. 9. 2023 je v Brežicah potekala slavnostna podelitev priznanj za najbolj športne vrtce, osnovne šole, srednje šole in osnovne šole s prilagojenim programom. Tovrstna priznanja vsako leto podeljuje Ministrstvo za vzgojo in izobraževanje Republike Slovenije v sodelovanju z Zavodom za šport Republike Slovenije.

V čast nam je, da lahko oznanimo, da je naša šola v preteklem letu s športnim udejstvovanjem in vključevanjem učencev v različne športne programe, prejela Bronasto priznanje za najbolj športno osnovno šolo s prilagojenim programom. Ugotavljamo, da smo v našem širšem šolskem okolišu resnično uspešni na športnem področju. Nekaj utrinkov s podelitve si lahko ogledate na spodnjih fotografijah.

(avtorica zapisa: Nataša TŠ)