Skoči na glavno vsebino

Že pred novim letom smo od glavnih koordinatorjev programa Ekošola izvedeli, da je bila tudi naša šola izbrana za brezplačen ogled tekme v biatlonu za ženske na Pokljuki. Pod okriljem Zavarovalnice Triglav, ki je financirala vso organizacijo (prevoz, karte, malico in zabavo) smo na Pokljuko odpeljali 25 učencev. Že pred ogledom smo naredili navijaške transparente in pri tem zelo uživali. 

Pokljuka nas je pričakala vsa zasnežena in sončna. Pohiteli smo v šotor in se okrepčali s krofom in čajem, nekateri pa še z dodatno malico. Nato nas je pot vodila do tribun, kjer smo popevali s skupino BQL in plesali s plesno skupino Miha Krušiča ter vadili navijanje s komentatorjem na prizorišču. Začela se je tekma in razvili smo naše navijaške transparente. Za vsako našo tekmovalko se je preko ozvočenja razlegla Golica, mi pa smo visoko pomahali s transparenti. Ker smo na tribunah zasedli mesta čisto ob izteku proge, smo lahko videli, kako so tekmovalke močno utrujene pritekle v cilj in vse popadale na tla. Prišla je ura odhoda in ubrali smo pot do našega avtobusa. Kolona avtobusov je bila tako dolga, da smo našega komaj našli. Še dobro, da smo vedeli, kako izgleda. Nekoliko utrujeni, a veseli, smo se usedli na svoje sedeže in šoferju povedali, da smo pripravljeni za odhod domov. Dan smo zaključili z novimi, prijetnimi spomini.

(Skupno 123 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost