Skoči na glavno vsebino

V prejšnjem tednu je potekala delovna praksa za 8. in 9. razred. Cel teden so pridna dekleta 8. razreda šivale v gospodinjski učilnici s pomočjo ustvarjalne učiteljice Urše in nastale so čudovite torbe, ki jih boste lahko občudovali ali celo s prostovoljnim prispevkom dobili v last na bazarju, ki bo v soboto. Iz delavnice je prihajal ves teden različen ropot strojev, kompresorja, kladiva ali kar tako, občasno se je tudi kaj zaprašilo in nastalo je 12 čudovitih ptičjih hišic iz masivne smrekovine. Tudi likovna učilnica je bila ves čas zasedena in pod strogim očesom učiteljice Vide so nastajale novoletne voščilnice, lučke iz keramike in še kaj. Učenci so se preskusili v svoji vztrajnosti, natančnosti pri delu in delovni vnemi.

Vsi rezultati dela bodo razstavljeni in ponujeni na bazarju v soboto!

(Skupno 206 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost