Skoči na glavno vsebino

Prvošolci in drugošolci smo se celo šolsko leto veselili šole v naravi. Učiteljice so nas zadnji dan v maju peljale na kmetijo Tavčar, ki se nahaja v prelepi pokrajini v Poljanski dolini, na južnem pobočju Starega vrha. To so bili naši prvi koraki v samostojnost, saj smo na kmetiji tudi prespali.

Nadihali smo se svežega podeželskega zraka. Prvi dan smo obiskali živali v hlevu in okrog hiše. Zajahali smo konja, ki nas je popeljal po poljanskih gričih. Popoldne pa smo se odpravili v adrenalinski park. Preizkušali smo se v gibanju v višini in nič nas ni bilo strah. Prav vsi se lahko pohvalimo s pogumom. Ko se je zmračilo pa smo se usedli okrog tabornega ognja in se veselili prihajajočega dneva.

 

Drugi dan smo poprijeli za delo. Košnja trave ni enostavna, je bilo pa po delu toliko bolj z užitkom iti na dobro kmečko kosilo. Na kmetiji je res lepo.

(Skupno 288 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost