Skoči na glavno vsebino

V petek, 18. 05. 2018, so nas obiskali otroci in vzgojiteljice iz Antonovega vrtca iz Železnikov. Skupaj z našimi učenci 1. in 2. razreda, so dopoldan pri nas preživeli ob druženju v različnih delavnicah, ob prihodu pa smo skupaj zaplesali ples prijateljstva.

V kuharski delavnici so si sami pripravili sadni prigrizek, v likovni delavnici pa so ustvarjali na “padalo prijateljstva”, ki so ga na koncu odnesli s seboj v Železnike. Upamo, da se jim bo, ko se bodo z njim igrali, utrnilo kup lepih spominov na obisk v naši šoli.

Ker je v tednu, ko so nas obiskali, na šoli potekal EKO-projektni teden, pa so v šolskem atriju mali nadebudneži preizkusili fitnes “naprave”, ki so jih naši učenci sami izdelali iz naravnih materialov.

Dopoldan je tako minil v zares prijetnem vzdušju, ob ustvarjanju, gibanju in na koncu sladkanju s sadnim prigrizkom.

Prisrčnost vrtčevskih otrok in njihovih vzgojiteljic nam je vsem polepšala dan in nas pobožala toplo kot sončni žarek. Za spomin pa so nam podarili pravo malo sonce, ki so ga otroci v vrtcu iz gline izdelali sami.

(Skupno 439 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost