Skoči na glavno vsebino

Spoštovani starši,

v skladu s šolskim koledarjem, določenim za šolsko leto 2017/2018, je načrtovana ena delovna sobota, in sicer na datum, 2. 12. 2017, učenci pa bodo prosti na dan, 30. 4. 2018. Za ta dan na šoli načrtujemo posebni dan, in sicer prireditev za starše z bazarjem. Zjutraj bodo učenci prišli v šolo s kombiji oziroma kot običajno, ob 7.30 uri. Jutranjega varstva in podaljšanega bivanja ta dan ne bo. Učenci bodo dobili šolsko malico, ne bo pa možnosti za kosilo.

Prisrčno vas torej vabimo, da se nam na ta dan, ob 10.00 uri, pridružite v šolski telovadnici. Veseli vas bomo vsi zaposleni, še posebej pa vaši otroci, ki že nekaj časa pridno vadijo za nastop in izdelujejo izdelke, ki jih boste imeli možnost kupiti na bazarju po prireditvi.

S programom bomo zaključili okrog 11.30 ure in takrat lahko otroka odpeljete domov. Če se prireditve nimate možnosti udeležiti, bo vaš otrok domov prišel s kombijem oziroma kot običajno.

Veselimo se srečanja z vami in vas lepo pozdravljamo!

(Skupno 46 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost