Skoči na glavno vsebino

V ponedeljek, 22.5.2017, so imeli 5. in 6. razredi Dan prometa – kolesarjenje. Dan se je  začel s prvo pomočjo pod vodstvom izkušene reševalke ga. Urške iz ZD Škofja Loka. Okrepljeni z znanji o oskrbi ran, ravnanju s ponesrečenci in še čem smo se podali na kolesa. Vozili smo po poligonu na šolskem igrišču. Bil je kar zahteven, a nam je šlo iz vožnje v vožnjo vse boljše. Na koncu nas je obiskala ga. policistka Jasmina. Pregledala je naša kolesa, če so tehnično brezhibna. Obhodili smo traso za vožnjo s kolesom v prometu in si ogledali vse pasti v prometu v bližini šole. Lahko zaključimo, da smo preživeli lep dan in si nabrali nove izkušnje, spretnosti in znanja, ki jih potrebujemo v prometu kot kolesarji in pešci.

(Skupno 113 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost