Skoči na glavno vsebino

V soboto, 22. 4. 2017, smo se udeležili državnega tekmovanja v Računanju je igra, ki je potekalo na Jesenicah. Letos so našo šolo zastopali najboljši matematiki v svojih razredih: Nika Ržek, Aleksej Rihtaršič in Anja Frelih. Učenci so bili po koncu tekmovanja kar malo utrujeni, saj so se potrudili po svojih najboljših močeh, matematične naloge pa so bile kar trd oreh.Med čakanjem na rezultate smo si v gledališču Toneta Čufarja ogledali, kako se moramo oziroma ne smemo vesti v gledališču. Preko pantomime pa smo spoznali, kdo je poleg igralcev še zaposlen v gledališču. Ob podelitvi priznanj smo čutili malce razočaranja, ker se nismo uvrstili med prve tri. Hitro pa smo ugotovili, da imamo drugo leto in leto za tem še priložnost tekmovati.

(Skupno 421 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost