Skoči na glavno vsebino

V ponedeljek, 13.2.2017, je učence 1. razreda obiskal župan g. mag. Miha Ješe. Prišel pa ni praznih rok, saj je bil njegov obisk povezan s prav posebnim darilom. V rokah je nosil velik paket, ki so ga učenci odprli in pred njihovimi očmi se je odkrila hiša iz lesa z vso pripadajočo opremo! Kako je do tega prišlo? Župan je navdušenim učencem povedal, da je potekala Start-up mala šola podjetništva z družbenim učinkom v organizaciji Razvojne agencije Sora in Občine Škofja Loka. Kvalitetna igrača, ki je hkrati didaktični pripomoček in ki je bila nagrajena z nagrado za naj podjetniško idejo, mu je bila zelo všeč.  Zato je domiselno združil več dobrih del, kupil hišo od Anje Krpan in jo podaril najmlajšim učencem, slišali pa smo, da tudi otrokom v vrtcu! Učenci so se mu prisrčno zahvalili, da se je spomnil na njih in tudi zaposleni se zahvaljujemo za estetski kvalitetni pripomoček, ki ga bodo najprej uporabljali oba prva razreda in oddelki podaljšanega bivanja.

Nagrajenki natečaja za naj podjetniško idejo iskreno čestitamo in ji želimo uspešno delo še naprej!

 

(Skupno 598 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost