Skoči na glavno vsebino

V sredo, 25. maja so imeli učenci 8. in 9. razreda tehnični dan na temo Kovine. Tehnični dan je potekal prvi dve uri v šoli, kjer smo se pripravili na delavnico izdelovanja svečnika iz kovine in spoznavali poklice v strojništvu.

Po malici smo odšli na srednjo šolo za strojništvo, bolj natančno v nove delavnice Medpodjetniškega izobraževalnega centra. Najprej nas je pozdravila ga. Mojca Šmelcer, ravnateljica srednje šole za strojništvo in nam predstavila izobraževalne programe, ki jih šola izvaja. Nato nas je prevzel učitelj praktičnega pouka in z njegovo pomočjo smo izdelali lepe svečnike. Delo nam je šlo zelo dobro od rok.

Za zaključek nas je vodja izobraževanja g. Gabrijel Pipan peljal po celi šoli in nam razkazal delavnice za ročno obdelavo kovine, za računalniško programiranje strojev, avtomehanično delavnico, avtokaroseristično delavnico,….Zelo smo bili navdušeni nad opremo učilnic in delavnic.

(Skupno 629 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost