Skoči na glavno vsebino

Četrti dan šole v naravi si bodo mnogi otroci zapomnili po prvi vožnji s sedežnico. Tako je vseh devet učencev že smučalo na Orlovih glavah in se s tem uvrstilo med prave smučarje. Najbrž ne bi mogli prešteti vseh »high five« udarcev, ki smo si jih izmenjali.

V koči na Voglu smo kupili razglednice in znamke. V večernih urah smo si vzeli čas in pozdrave iz Vogla oziroma Bohinja poslali kar po pošti.

Popoldan smo spoznali Azimuta. Da ne bo pomote – to ni oseba, ampak kot, ki ga uporabljamo za merjenje smeri pri orientaciji. Očitno se matematiki ne moremo izogniti nikjer. Odpravili smo se na pravo orientacijo v gozdu za taborniškim domom. Vse naloge smo izpolnili in našli pot nazaj, na srečo smo imeli s seboj kompase in znanje, kako jih uporabljati.

Za vse tiste, katerih naslovov nismo imeli in zato ne boste prejeli razglednice, pa vas pozdravljamo kar tukaj 🙂

smučarji iz Vogla

(Skupno 84 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost