Skoči na glavno vsebino

Spoštovani starši, vabimo vas na srečanje Kluba staršev, v okviru katerega smo za vas pripravili predavanje ge. Damjane Šmid, profesorice socialne pedagogike, ki že več kot 25 let dela na področju vzgoje in medsebojnih odnosov, poznana pa je tudi po svojih kolumnah, ki jih je tedensko objavljala v Gorenjskem glasu.

Njeno predavanje z naslovom Moj otrok je drugačen, bo govorilo o sprejemanju in sprijaznjenju z »drugačnostjo« otroka, o dejavnikih, ki vplivajo na sprejemanje otroka s posebnimi potrebami, čas pa bo namenila tudi pogovoru z vami. Damjana Šmid predava iz lastnih izkušenj, saj je tudi sama mama dekleta s cerebralno paralizo. Zaveda se težav, na katere naletijo starši otrok s posebnimi potrebami, razpeti med šolo, terapijami, upanjem in realnostjo, ki se spreminja z otrokovim
odraščanjem.

Dobimo se v sredo 20.1.2016 ob 17h, v  večnamenskem prostoru OŠ Jela Janežiča.

Toplo vabljeni.

(Skupno 54 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost