Skoči na glavno vsebino

V sredo, 6.5.2015 so imeli učenci NIS – višje stopnje posebni dan z naslovom Dan prometne varnosti. Učenci so ponovili znanja o prometu, in sicer o pravilnem in varnem kolesarjenju in uporabi varnostnega pasu v avtu. Delo je potekalo v obliki delavnic. Pod strokovnim vodstvom so si ogledali filmčke o prometnih nesrečah in na koncu jim je spregovorila udeleženka prometne nesreče Taja. 

Vse nas je presunila Tajina strašna zgodba, in bili smo navdušeni nad njeno voljo in energijo, ki jo je izražala kljub temu, da bo do konca življenja čutila posledice nesreče.

Delavnice so bile vodene s strani Zavoda Varna pot, ki deluje na rehabilitacijskem centru Soča. Finančna sredstva za plačilo teh delavnic nam je zagotovila občina Škofja Loka oz. Svet za preventivo in vzgojo v cestnem prometu, za kar smo jim zelo hvaležni.

(Skupno 29 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost