Skoči na glavno vsebino

Prvi dan je bil kar naporen. Potem, ko smo se porazdelili po sobah, jih uredili in si priborili omarice, smo si na kratko ogledali bližnjo okolico. Daleč nismo prišli, oz. smeli, ker so gozdarji urejali posledice žledoloma. Zatorej smo izkoristili zunanje igrišče in se malo postavili z našim znanjem nogometa pred učenci 7. razreda OŠ Makole. Menimo, da si nas ne bodo upali izzvati v naslednjih dneh:-) Po dobrem kosilu (tudi Uršin in Jernejev ni bil slab) smo si privoščili kratek počitek. Sledil je ogled Zelških jam. Do tja nas je vodila 1,7km pot po tem zanimivem kraškem svetu. Tukaj bi se prav lahko igrali skrivalnice, ker je lukenj na pretek. V največjo – Zelško jamo, nas je spustil učitelj Samo. Ostali smo brez besed in bilo je podobno kot takrat, ko smo ugasnili vse lučke – brez svetlobe. popolna tema. Po prihodu nazaj nas je čakala dobra juha in puding. Sledil je še večerni sprehod in urejanje. Polni novih vtisov komaj pričakujemo jutrišnji dan.

(Skupno 25 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost