Skoči na glavno vsebino

11-Miklav_2014_350

 

 

 

Ravno smo ujeli Miklavža, ki je že skoraj odhajal, da se je v ponedeljek s svojim spremstvom še ustavil na naši šoli.Z darili za vsakega učenca so ga opremili člani Rotary Cluba Škofja Loka. Od 10-letnici uspešnega delovanja kluba so bila še posebej privlačna. Miklavž je s sabo pripeljal mažuretke, lajnarico, angelček je zaigral na violino, nemir med učenci pa je pošteno zasejal parkelj. Tudi učenci so pod vodstvom mentorjev pripravili lepe nastope, s katerimi so se zahvalili Rotary Miklavžu in razveselili starše ter prijatelje šole. Po prireditvi smo se družili na bazarju, poskusili pa smo tudi sladke zalogajčke, ki so jih učenci pod vodstvom mentorice pripravljali cel teden!

Poglejte nekaj utrinkov s prireditve.

(Skupno 157 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost