Skoči na glavno vsebino

V soboto, 11. aprila 2014, smo se udeležili državnega matematičnega tekmovanja Računanje je igra, ki je tudi letos potekalo na Jesenicah. Dobro organiziranega tekmovanja, kjer so poleg potenja ob reševanju nalog, poskrbeli tudi za kulturni program in naše polne želodčke, smo se zaradi bolezni udeležili v okrnjeni zasedbi: Peter Bohinc za 4. razred, Klemen Kavčič za 6. razred in Matej Šesek za 8. razred.

Čeprav smo delovali v duhu »važno je sodelovati…«, se z veseljem pohvalimo, da imamo državnega prvaka in bronastega dobitnika, kar dokazuje, da premoremo veliko matematičnega znanja.

Mateju, Klemnu in Petru čestitam za pogum in odlične dosežke!

                                                                                                                                       Mentorica Irena Prašnikar

 

(Skupno 71 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost