Skoči na glavno vsebino

skk

V petek, 14.3., smo z roko v roki skupaj z zunanjimi sodelavci gradili boljši jutri.

Od septembra 2013 smo vključeni v mrežo šol in izvajamo vseslovenski Projekt SKK – Dvig socialnega in kulturnega kapitala v lokalnih skupnostih za razvoj enakih možnosti in spodbujanje socialne vključenosti. S projektom želimo oplemenititi že tako pester program šole in učencem omogočiti spoznavanje novih ljudi, vzpostavljanja (novih) prijateljstev in pridobivanje novih veščin ter znanja. Običajno smo se vključevali v dogajanje šole, tokrat pa smo svet povabili v šolo z namenom, da vsem učencem in kolektivu pokažemo, kaj vse smo s projektom že dosegli ter da omogočimo zunanjim sodelavcem, da spoznajo našo šolo tudi od znotraj.

Tokom petkovega dopoldneva se je zvrstilo devet različnih delavnic, kjer so se učenci in učitelji preko izkustev srečali z različnimi praktičnimi, kulturnimi, naravoslovnimi in športnimi znanji in spretnostmi.

Zahvaljujemo se vsem, ki ste nam s svojim prostovoljnim izvajanjem dejavnosti omogočili ta lep dan:

Mojca Žagar – manikira,
učenci in učitelji Glasbene šole Škofja Loka,
učiteljica Metka z učenkami OŠ Ivana Groharja – svet pravljic,
Stanislav Strnad – karate,
Jure Posavec – namizni tenis,
Jan Gorše – igra špagetov (naravoslovna delavnica),
Urša Kožuh – terapevtska telovadba. 

Bilo je živahno in aktivno lepo.

(Skupno 75 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost