Osrednja prireditev ob 70-letnici OŠ Jela Janežiča

Visoki jubilej naše šole smo obeležili na osrednji prireditvi v četrtek, 03.12.2015. Program smo pripravili učenci in učitelji v sodelovanju s kulturniki okolja. Utrip prireditve najbolje prikažejo fotografije in utrinki udeležencev. »Rada bi pohvalila včerajšnjo...

več...

70 let OŠ Jela Janežiča

V namen obeleženja obletnice pripravljamo naslednje dogodke: Izdelavo nove grafične podobe šole – že narejeno. Razstavo izdelkov učencev v Groharjevi galeriji na Mestnem trgu v Škofji Loki v maju in juniju 2015 – že izpeljano. Okroglo mizo z naslovom »Vključevanje...

več...

DEKD praznovanja

Pri nas se v okviru DEKD - Dnevi evropske kulturne dediščine, ki je letos namenjena praznovanju kar veliko dogaja. Preberite in oglejte si nekaj utrinkov. Praznovanje. Pojmovanje in dojemanje praznovanja se skozi zgodovino ni bistveno spremenilo. Pod praznovanje si...

več...
(Skupno 199 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost