Skoči na glavno vsebino

Po mirni noči smo se prebudili v vetrovno jutro, ki je že napovedovalo, da bo dan bolj adrenalinsko usmerjen.

Presenečenj kar ni bilo konca! Naša skiperja sta nas takoj po zajtrku peljala na… Sladoled! Ja! Takoj zjutraj! Ker smo bili pridni mornarji, smo si prislužili priznanja za opravljen pomorski izpit! In darilom še ni bilo konca! Pri vleki vžigalic nam je učiteljica Nataša priigrala bon za križarjenje po reki Ljubljanici.

Dan je potekal v znamenju jadranja z vmesnimi postanki. V zalivu Portič smo se okopali in si privoščili odlično kosilo, ki je v največji meri plod naše učiteljice gospodinjstva – Urše Brenkuš. Proti popoldnevu smo prispeli v marino v Puli, kjer bomo preživeli še zadnji večer.

Vsem fantom iz ŠD SAPPA bi se radi najlepše zahvalili za vso požrtvovalnost, potrpljenje in dobro voljo, s katero smo premagovali vse jadralske izzive! Super ste in upamo, da vam nikoli ne ugasne iskrica ljubezni do sočloveka.

Učenci in učiteljice OŠ Jela Janežiča

(Skupno 19 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost