Vabilo staršem učencev 1., 2. in 3. razreda ter PP1 in PP2!
V torek, 19. 2. 2019, ob 16. uri boste lahko prisluhnili predavanju Tonke Klemenčič, prof. def. in Anje Kožuh, prof. spec. in reh. ped. z naslovom »KAKO LAHKO STARŠI POMAGAJO OTROKU PRI RAZVIJANJU ŠOLSKIH IN DRUGIH VEŠČIN«.
Toplo vabljeni v učilnico 2.razreda.

Kratka vsebina
Učitelji pri podajanju učnih vsebin ali razvijanju drugih veščin za razvijanje samostojnosti uporabljajo in iščejo načine, ki so najbolj optimalni za otrokov razvoj. Pomembno je, da na podoben način delate tudi doma, da otroci niso zmedeni zaradi različnih pristopov. Predavateljici bosta predstavili strategije, metode in oblike dela za razvijanje matematičnih, jezikovnih in praktičnih veščin ter pripomočke, ki jih učitelji uporabljajo pri pouku za lajšanje otrokovega dela.